سنجد وسمنو وسیر بخرم با سبزی برای ماهی شکم پر وسبزی پلو کارم تمام است سفره هفت سین راامسال درظرفهای سفالی که شهریور ازاصفهان خریدم میچینم روی بوف گرد سفره قلمکار اصفهان انداخته ام خانه ام تمیز است چندتا کار ریز وکوچک که دوساعت وقت نمی برد دستمال ماکارونی ودستمال ناژه را بردارم و با رایت دوساعت درخانه راه بروم کارتمام است مبلها را میدهم پدرخانه دستمال بکشد تورخیس با محلول رقیق شامپو فرش میخواهم بروم بازار بروم اما امسال بازار رونق سالهای قبل را ندارد امسال کمر مردم زیر سنگینی این گرانی شکست مردم مثل ارواح سرگردان در بازار میگردند دلم برای آنهایی که با دوسه تا بچه قد ونیمقد میایند خرید میسوزد اجناس بنجل جنسهای چینی اشغال لباسهای ارزان سرای حیدر ویوسف را روی سرمیبرنداین روزهای بی برکت همه در حال خریدند پول میدهند وآبرو میخرند.من از خرید و روزهای دم عید خاطرات خوبی ندارم مادرم نزدیکهای عید با پدر دعوای شان میشد سر اینکه به کی چقدر عیدی بدهند سر اینکه پدر بی تفاوت به موجودی یخچال اویزان میهمانان نوروزی میشد ونگه شان میداشت برای شام ونهار سر اینکه پدر میوه را به زور در حلق میهمانان میکرد ومادرشام عید نمیپخت و لباس عوض نمیکرد وغمگین ترین مادر دنیا در شادترین روزهای سال بود.

هوا یکدفه سرد شد باد سردی میوزد ازصبح پسرک با فرستادن حرفهای م ادر قش میخواهد به من اسمس بزند مادر قشنگم زود بیا ومن دلم میرود برایش.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Branden دل‌نوشت های من ... تکنولوژی و سرگرمی زلفا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. Tanya Chris قیمت روز پرفروش ترین گوشی موبایل سامسونگ خرید ورودی گوگل شایان کامپیوتر آموزش عکاسی