پارسال کتاب ملت عشق الیف شافاک را خوندم کتاب زیبایی بود والان کتاب کیمیا خاتون سعیده قدس را دارم میخونم وبرایم جالب است شناختن شمس ومولانا که اینقدر عارف و اهل دل بودند و شعر گفتن ومثنوی سرودند اما کیمیا را مولانا به زور شوهرمیدهد وشمس شصت ساله دختر نوجوان را میکشد باورش سخت است مولانا که  خداوندگارش میخوانند وشمس که از جایگاه برجسته و والایی برخوردار است چنین جنایتی انجام میدهند.زندگی اندرونی و کسالت بار کیمیای زیبای چشم ابی در قونیه هفتصد پیش خیلی زیبا روایت شده با خواندن این رمان قونیه را دیدن در لیست آرزوهایم قرار گرفت .چند کتاب دیگر در مورد مولانا وزندگی اش توی لیست خرید کتابهایم هست و در اولین فرصت میخرمشان.

دیروز به یک باشگاه زنگ زدم خوشبختانه تایم بعد از ظهر برای خانمها داشتن از هفته دیگه میرم وثبت نام میکنم .دلم میخواهدبدوم و دلم کشش های لذت بخش میخواهد که به عضلاتم بدهم.

امروز اضافه کارهستم و تعمیرات اساسی شرکت هنوز تمام نشده و فعلا کارمون سبک هست از هفته دیگه که سیستم میاد سرویس وراه اندازی داریم کارمون ساخته است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

... مرداد موزیک | دانلود آهنگ جدید مجتمع مسکونی ارکیده - استان البرز - کرج - خرمدشت دانلود فیلم 2017 با زیرنریس اطلاع رسانی به دانشجویان مهندس عزت اله قائدی پاناسونیک Amber سایت خبری محمدزینا آنلاین