از امروز کلاس های اسکیت پسرک شروع میشود واز انجا که روزهای فرد پدرخانه میرود باشگاه کلاس های پسرک را روزهای زوج هماهنگ کردیم با مربی اش .کلاس اش نیمه خصوصی است و ماکزیمم  چهار نفر خواهند بود مربی اش هم همان مربی پارسال است من امروز را باپدر وپسرک میروم اما از چهارشنبه میروم کلاس یوگا یا توی خونه خودم ورزش میکنم توی اون دوساعتی که نیستند .

هوا سرد شده و زیر صفر است وازدیشب باد شدیدی میوزد دیروز بذرهایی را که اینترنتی سفارش داده بودم رسید تربچه وریحان وچغندر وهویج و آفتابگردان وذرت  و خیارهارا کاشتیم با پدر خیلی حس قشنگیست عاشق خاک هستم ودستهایم وقتی بوی خاک میدهندهیچکس اندازه من نمیتواند از خاک و گل و رویش آنها لذت ببرد دوتا رز زیبا و یک شمعدانی وپیچ امین الدوله گرفتم برای باغچه کوچک جلوی ساختمان و کاشتم شان پیچ های امین الدوله خوش بو و خوش عطرند بیست سال پیش در شهری بودم که بادهایش تمامی نداشت بادهای سرد واستخوان سوزش وگزنده اش اما پارک جنگلی پشت خانه پراز پیچ امین الدوله بود که درپیاده روی های عصرانه چندشاخه باخودم میاوردم و ازبویشان مست میشدم. 

بذرهای کدوتنبل و فلفل ها را کاشته ام در لیوان یکبارمصرف و منتظرم ریشه بدهند تا درخاک بکارمشان.

تعمیرات اساسی سالانه اداره هست و سیستم گرمایش قطع شده وهوا یکباره سرد شده وزیرصفراست یک هیتر کوچک اورده ام وکتری رویش گذاشته ام تا بلکه ازسرمای اتاقم کم شود اما بادشدید وسرد برف میاورد و من هی چای ونسکافه وشیر داغ میخورم تا دستهای یخزده ام گرم شود.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Mike Katie مـسـجـون بوم رنگ مجله پيام توحيد و رهايي خرید آپارتمان در ترکیه لوله مانيسمان لوله گالوانيزه لوله فولادي قيمت لوله فولادي کد تخفیف رایگان نوشته‌هایم....